Cübbe Modelleri Anasınıfı Kep ve Cübbe Mezuniyet Kepi Kişiye Özel Mezuniyet Kepi Hesap Numaraları Bizi Aramadan Önce Mutlaka Okuyun
Kiralama Referanslar Mezuniyet Atkısı Kişiye Özel Mezuniyet Atkısı Numune Talebi Kişiye Özel Mezuniyet Cübbesi
GEÇ KALMAYIN..!!!!!!LÜTFEN SİPARİŞLERİNİZİ DÖNEM SONUNA BIRAKMAYIN.....!!!!!!!!!......DÖNEM SONU AŞIRI YIĞILMADAN DOLAYI FİRMAMIZ İHTİYAÇLARA CEVAP VEREMEMEKTEDİR.
Unutmayınız ki ;Sayısal verilere göre, Türkiye'de 61 bin 201 okulda toplam 15 milyon 714 bin öğrenci eğitim görüyor,
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Değerli Müşterilerimiz,      Firmamız sizlerin tavsiye ve yönlendirmesi ile ürün yelpazesini genişletmiştir.  Artık Eğitim Kurumlarının bütün ihtiyaçlarını EMİNCİ TEKSTİL ve eĞİTİM GEREÇLERİ'nden çok uygun fiyatlarla temin edebileceksiniz.

Numune Talebi.........!!!!!!!!
2011 yılı 12 aylık dönemde firmamızdan 1235 civarı  numune talebinde bulunulmuştur. En düşük ortalama 25  TL den hesaplanırsa 30.875 TL
Buna kargo ücretleri de eklenince 50.000 TL civarı bir masraf ortaya çıkmaktadır.
Bu numune taleplerinin çoğu ciddi alıcılardan ziyade art zihniyetli kişi yada kurumlardan geldiği ortaya çıkmıştır.
İsmi KOLEJ. ÜNİVERSİTE , HOLDİNG, GRUP V.S. ne olursa olsun aşağıdaki prosedür GEÇERLİDİR
 
Firmamız bugüne  kadar her isteyen okula veya firmaya ücretsiz numune yollamaktaydı.Ancak bu uygulanma kötü niyetli insanların istismarına yol açıp bizi çok üzmüştür.Artık Firmamız kesinleşmemiş veya sözleşme imzalanıp kaporası alınmamış sipariş taleplerine NUMUNE YOLLAMAMAKTADIR.

Kesinleşmiş, Sözleşme imzalanmış KAPORASI ALINMIŞ siparişlere BEDEN TESPİTİ ve ÖRNEK MODEL olması için zaten  İstenilen renk ve modelde numune yollanacaktır. Numune okeylendikten sonra ÜRETİME GEÇİLECEKTİR.

*Yukarıdaki açıklamalara rağmen Kesinleşmeden  Sözleşme yapılmadan, illaki  Numune talep eden okul yönetimleri veya firmaların stoğumuzda mevcut ürünler için 100TL/adet numune bedeli, stokta olmayan imalatı yapılacak numune çalışmaları içinse 250TL/adet bedel ödemesi gerekmektedir. . aldığınız numuneler üzerinde her türlü değişikliği isteyebilirsiniz,sizin okeyiniz alınıncaya kadar çalışma yapılacaktır.Okul yönetimleri veya satıcılar tarafından ödenen numune bedelleri,o numune ile ilgili  sipariş gerçekleştiğinde toplam tutardan düşülür. Sipariş gerçekleşmemesi durumunda numune bedeli geri ödenmemektedir.

Emeğimizi korumak amacıyla hayata geçirdiğimiz bu uygulamayı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. 

!!!!!!!!!!!!!!!..............LÜTFEN ÜCRETSİZ NUMUNE TALEBİ İÇİN ISRAR ETMEYİN..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Adres : Esentepe Mah. 2364. Sok No: 53/A Sultangazi/ İSTANBUL Tel : + 90 212 619 66 21 Cep &wapsap 0 506 886 36 20 

mail: eminci36@gmail.com

CÜBBE, CÜBBE KiRALAMA, CÜBBE iMALATI, CÜBBE ÜRETiMi, KEP CÜBBE, KEP CÜBBE iMALATI, KEP CÜBBE KiRALAMA, MEZUNiYET SATISi, MEZUNiYET KiRALAMA, MEZUNiYET KEP CÜBBE iMALATI  yıllık okul yıllığı mezuniyet yıllığı andıç üniversite yıllığı lise yıllığı anasınıfı yıllık anasınıfı yılığı